מקצת לקוחותינו

 ייעוץ עיסקי פיננסי

   נייד:  052-8825717  

יהודה ארבל - יועץ עסקי פיננסי

לשרותכם המומחים של BIZ-VISION

חברתנו  מעניקה בהצלחה שירותי ליווי וייעוץ עסקי ופיננסי, ייעוץ ארגוני , תכנון  אסטראטגי וניהול שיווקי מאז שנת 2002.

באמתחתנו שורת פרוייקטים מוצלחים שהניבו תוצאות מקסימליות, פעמים רבות מעל למצופה. לקוחותינו, מכלל תחומי המשק הישראלי ובכל סדרי הגודל, מעידים בעבורנו על הצלחתנו

הייחודיות שלנו מתבטאת בהרכבת מענה מקיף וכולל לכל התחומים בהם יכול ארגון קיים להשתדרג ולהתפתח : בתחום הפיננסי, החשבונאי והמיסוי, בתחום הניהולי והפנים ארגוני ובכל תחומי הפעילות העסקית, לרבות שיווק : התהליך נעשה על ידי מיפוי פעילות הארגון בצורה מקיפה ושילוב נתונים מכלל התחומים שהוזכרו לעיל, קיום מפגשים עם הנהלת החברה או מנהל העסק, הצגת תכנית הפעילות ליישום בטווחי הזמן הקצרים והבינוניים וגיבוש תכנית אסטרטגית מקיפה המתייחסת בצורה מפורטת לכל התחומים הראויים לחיזוק ומציעה את הפתרונות האפשריים בכל שדה.

אנו מתגאים במומחיות שלנו, הנשענת על וותק : יועצינו העסקיים הנם בעלי ניסיון מינימלי של 13 שנות פעילות הכוללות ליווי עסקים בכל ענפי הפעילות במשק הישראלי וצברו ארסנל כלים עשיר של טקטיקות המסייעות ליישם את האסטרטגיה הכוללת שנבחרה. המומחים שלנו מקיימים קשרי עבודה רצופים עם הבנקים הגדולים בישראל ומסייעים בקבלת  מימון או ליווי בנקאי בכפוף לתכנית עסקית ולפעילות, כמו כן מעניקים שירותי אימון למנהלים ובכירים שמעשירה את המנהל בתחומי מנהל העסקים ויישומו בשטח.

הפעילות שלנו מקיפה עסקים, ארגונים וחברות החל משלב ההקמה ועד למקום הבטוח בו נע העסק על מסילות ברורות של רווחיות ויעילות, לרבות ניהול העסק וחיי השגרה בו שזוכים אף הם להתייחסות לטובת שיפור האווירה ורוח העסק כולו.

אנו מאמינים כי רק ההתייחסות הכוללת, הן את מאזני החברה והדוחו"ת הכספיים והן את ניהול העובדים ושיווק התוצר יניבו את התוצאות המיטביות. - רק יעוץ עסקי מקיף הנוגע בתחומים אלו יצליח להשיג את התוצאות המקוות ולשמור עליהן לאורך תקופה ארוכה. הייעוץ העסקי שלנו פוגש פעמים רבות עסקים המצויים במשבר ומטרתו היא חילוץ מן הבוץ - תהליך זה נעשה על ידי הרכבת תכנית פעילות בלוח זמנים מיידי, שמטרתה לייצב ולעצור את כל מה שאינו מחויב לקרות, לקראת שלב של הבראה .

עסקים רבים שפנו אלינו כאשר חשו כי הם בפני משבר הצליחו להימנע מקריסה או כניסה למשבר שתוצאותיו עלולות להיות כבדות : אנו מדגישים כי כל זמן הוא זמן נכון לקבלת ייעוץ עסקי וארגוני, הן במקרה בו הוא נדרש על מנת לעצור מגמות לא רצויות והן עבור טיפוח ושדרוג של כיווני פעילות טובים וחיוניים, לקראת התרחבות העסק או שינויים אסטרטגיים ארוכי טווח.

ייעוץ ארגוני וליווי עסקי

אחד מעמודי התווך של יישום ייעוץ עסקי מצוי בתחום הייעוץ הארגוני, תחום הנוגע לניהול הארגון על המורכבות הרבה הכרוכה בכך. הפעילות בתחום הייעוץ הארגוני מתמקדת בליבת הארגון - האנשים המועסקים בו או מעניקים לו שירות והתהליכים המתממשים בדרך: אספקט זה קשור באופן הדוק לכל שאר ההשלכות האפשריות של הרכבת התכנית ואף מהווה את הקרקע הראשית להצלחה ביישום. בשלב זה מלווה היועץ העסקי שלנו את העסק, מנהלו או צוות ההנהלה בתהליך משותף של זיהוי מוטיבים מרכזיים, מקומות הדורשים חיזוק ואפיקים בהם מומלץ להשקיע על מנת לפתח את הארגון.

מטרת העל היא שדרוג ושיפור המצב והגברת התפוקות בכלל המישורים, תוך כדי חיזוק הארגון והשלד הפנימי שלו, ייעול התהליכים המובילים לתוצר והענקת תוצר איכותי ללקוח : תהליכים אלו כוללים את הכרת השדה התפעולי והפיננסי, הארגוני (כאמור לעיל) והשיווקי - ויצירת תפיסה בסיסית הכוללת את כל אלו ומהווה את עמוד השדרה של העסק.


 באופן רעיוני –הבסיס שעליו יושתת הפן הפיזי של היישום בשטח, החל משכלול שיטות של גיוס או מכירה וכלה בהצעת קשת מוצרים רחבה יותר או מוצר משוכלל יותר, והכל תוך הטמעה של דרכי ניהול יעילות וחיוביות.

אנו מתכבדים להזמינכם לעיין בחומר המוצע כאן באתר או ליצור עמנו קשר בכל עת ולטובת כל שאלה שהיא. צוותנו עומד לרשותכם וישמח להציע לכם את דרכי הפעולה בדרך להשגת היעדים שלכם – והטמעה של הדרכים היעילות ביותר לשם כך.

תהליך הייעוץ העסקי

 

BizVision  פועלת משנת 2002 , ומתמקדת  במתן ייעוץ עסקי ופיננסי לעסקים וחברות במשק הישראלי 

היועצים העסקיים מגיעים מתחומי הכלכלה, מנהל עסקים, שיווק,  ייצור, והיי-טק.  בין לקוחותינו חברות ועסקים ממגוון רחב של ענפים ביניהם: רכב, דפוס, מזון,  מתכת, זכוכית, אופנה, בניין ועוד

המנכ"ל  יהודה ארבל, סיים את לימודיו באוניברסיטה העברית,    הינו יועץ מורשה מטעם משרד התעשיה והמסחר , חבר בלשכת היועצים העסקיים, חבר בלשכת מנתחי המערכות ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ  17  שנה

  ניתן ליצור קשר  לקיום פגישה בלתי מחייבת

 ארבל יהודה  052-8825717 

  

שיטת הייעוץ העסקי המולטי-דיציפלינרית

את השיטה המולטי-דיציפלינארית שלנו יישמנו לאורך שנות פעילות ארוכות בקרב מגוון לקוחותינו, בהצלחה ניכרת. שיטות רב רובדיות של פעילות מתאימות בעצמן - ואת עצמן - לכל תחום פעילות שהוא שכן הן מבטאות את תפיסות הבסיס המונחות בתשתית הפעילות. חידוד של מושגים אלו והטמעתם בקרב כל הדרגים בארגון הוא גם הבסיס להצלחה,ולשם כך כוללת תכנית הליווי העסקי שלנו מידה רבה של ליווי אישי וחונכות בתחומים בהם קיים מקום לחיזוק והדגשה. לקוחותינו מגיעים ממגוון רחב של רקעים במשק הישראלי וכוללים מוסדות, גופים וחברות פרטיות. חברת BizVision מעניקה ליווי עסקי בין השאר לעסקים וארגונים בתחום השיווק והייצור, המדיה וההייטק, האופנה והבנייה.